Artline - Veco-bet
Veco-bet » Artline

Jesteśmy profesjonalistami w betonie

Nasza fascynacja betonem trwa od dawna. Dotychczasowe doświadczenie w branży betonowej postanowiliśmy wykorzysta
do przygotowania oferty produktów z betonu architektonicznego o wysokiej jakości, przekładającej się na ich trwałość, szerokie możliwości wykorzystania oraz wachlarz kolorystyki. Aby odróżnić ofertę produktową Veco-bet dedykowaną do różnych gałęzi budownictwa powstała marka Artline.

Beton architektoniczny od betonu zwykłego różni się strukturą i sposobem produkcji. Jest to w 100% manufaktura. Najczęściej spotykany jest jako element ścian wewnętrznych i zewnętrznych, słupów, schodów. Doskonale sprawdza się również jako industrialny element minimalistycznego wystroju wnętrz, nowoczesnego ogrodu lub pozwala, za pomocą elementów małej architektury, całkowicie odmienić wygląd parku.

beton architektoniczny

Realizujemy projekty indywidualne oraz nietypowe

Jesteśmy gotowi sprostać wykonaniu wszelkich elementów z betonu architektonicznego, nadać niemal dowolny kształt, fakturę oraz kolor. Realizujemy zamówienia na projekty indywidualne do domów, ogrodów, nietypowych ogrodzeń oraz na elementy małej architektury miejskiej, parków oraz aranżacji otoczenia nowoczesnych osiedli.

Współpracujemy z architektami

Współpracujemy z biurami projektowymi i architektami, którzy chętnie doradzą i pomogą odkryć nowe, interesujące rozwiązania.

Dyscyplina jakości

Beton architektoniczny Artline jest betonem o wysokiej jakości i trwałości z uwagi na zastosowanie wysokiej dyscypliny jego wykonania, w tym powtarzalnej technologii wykorzystującej mieszankę różnych frakcji kruszyw, odpowiedniego cementu oraz zastosowanie naturalnych domieszek oraz włókna szklanego.  W przypadku większych elementów jest zbrojony prętami stalowymi gwarantując odpowiednią wytrzymałość.

Zapraszamy na naszą stronę dedykowaną produktom wykonanym z betonu architektonicznego:

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu i rozmowy z naszym doradcą