Strona główna » Utwardzanie nawierzchni

Elementy do utwardzania nawierzchni

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę materiałów betonowych i żelbetowych do utwardzania nawierzchni tymczasowych na terenie budowy, czy też nawierzchni o przeznaczeniu stałym jako drogi dojazdowe do posesji, firm, czy place składowe.

W ofercie posiadamy też produkty z przeznaczeniem na nawierzchnie z powierzchnią biologicznie czynną co jest często bardzo istotną kwestią w procesie inwestycyjnym. W ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów standardowych produkowanych na stan magazynowy, ale oferujemy też materiały produkowane pod indywidualne zamówienie Klienta w oparciu o projekt indywidualny.

Najpopularniejszymi elementami do utwardzania nawierzchni, a także najbardziej trwałymi są płyty drogowe typu MON, które posiadamy w kilku wymiarach oraz grubościach w zależności od zastosowania.

Dużą popularnością ze względu na funkcjonalność, a także korzystną cenę cieszą się zbrojone płyty typu JOMB. Specjalna konstrukcja pozwala na wykorzystanie w trudnych warunkach.

Nawierzchnie o mniejszym obciążeniu mogą być utwardzane płytami typu MEBA, lub popularną kostką brukową w wersji standardowej typu Holland, lub Behaton, czy też kostką brukową z serii dekoracyjnej.

Realizujemy też zlecenia w oparciu o indywidualny projekt na materiały ze specjalnym przeznaczeniem, np. pokrywy na kanały na przewody/ciepłownicze/cieki wodne, elementy gabarytowe na nawierzchnie o wymagających warunkach gruntowych i inne specjalistyczne elementy.