Utwardzanie nawierzchni - Veco-bet
Veco-bet » Utwardzanie nawierzchni
Płyty drogowe jomb

Elementy do utwardzania nawierzchni

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę materiałów betonowych i żelbetowych do utwardzania nawierzchni tymczasowych na terenie budowy, czy też nawierzchni o przeznaczeniu stałym jako drogi dojazdowe do posesji, firm, czy place składowe.

Materiały do utwardzenia nawierzchni tymczasowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stworzenie drogi tymczasowej czy dużego, utwardzonego placu jest bardzo dużym wyzwaniem. Nieutwardzona powierzchnia często zapada się lub zatrzymuje wodę, przez co tworzy grząskie błoto i utrudnia poruszanie się. Utwardzenie gruntu jest szczególnie istotne w przypadku terenów przeznaczonych do ruchu ciężkiego. Taka nawierzchnia jest eksploatowana pod dużym obciążeniem np. maszyn budowlanych i ciężarówek, przez co znacznie szybciej się zużywa. Płyty drogowe to genialny sposób na utwardzenie każdego gruntu, nie tylko na placu budowy, ale także na parkingach tymczasowych czy na placach składowych. Umożliwiają one w błyskawiczny i co ważne, ekonomiczny sposób utwardzić każdą nawierzchnię. Oferowane przez nas materiały do utwardzenia nawierzchni, w tym płyty drogowe bez najmniejszego problemu dostosują się do podłoża i gwarantują trwałość. Doskonale sprawdzą się jako utwardzenie grząskiego terenu, wykończenie dróg wjazdowych na teren budowy oraz pomogą w stworzeniu parkingu tymczasowego. Co ważne, nasze elementy do utwardzania nawierzchni nie wymagają stosowania ciężkiego sprzętu. Materiały, z jakiś są one stworzone, jest bardzo wytrzymały oraz niewrażliwy na wszelkie warunki atmosferyczne. Pamiętaj, że odpowiednio utwardzona nawierzchnia gwarantuje, że będziesz mógł na zawsze zapomnieć o utrudniającym poruszaniu się, czy o grząskim i nieestetycznym błocie.

Materiały do utwardzania nawierzchni Veco-bet.pl

W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę materiałów betonowych i żelbetowych do utwardzenia nawierzchni tymczasowych na terenie budowy, czy też nawierzchni o przeznaczeniu stałym jako drogi dojazdowe do posesji, firm, czy place składowe. W ofercie posiadamy także produkty do utwardzania terenu z przeznaczeniem na nawierzchnie z powierzchnią biologicznie czynną, co jest często bardzo istotną kwestią w procesie inwestycyjnym. Oferujemy naprawdę szeroki asortyment materiałów do utwardzania nawierzchni standardowych, produkowanych na stan magazynowy, ale oferujemy także materiały do utwardzania terenu, produkowanych pod indywidualne zamówienie Klienta w oparciu o projekt indywidualny. Najpopularniejszymi elementami do utwardzania nawierzchni, a także najtrwalszymi są płyty drogowe typu MON, które posiadamy w kilku wymiarach oraz grubościach w zależności od zastosowania. Dużą popularnością ze względu na funkcjonalność, a także korzystną cenę cieszą się zbrojone płyty typu JOMB. Specjalna konstrukcja pozwala na wykorzystanie w trudnych warunkach. Nawierzchnie o mniejszym obciążeniu mogą być utwardzane płytami typu MEBA lub popularną kostką brukową w wersji standardowej typu Holland, lub Behaton, czy też kostką brukową z serii dekoracyjnej. Realizujemy też zlecenia w oparciu o indywidualny projekt na materiały ze specjalnym przeznaczeniem, np. pokrywy na kanały na przewody/ciepłownicze/cieki wodne, elementy gabarytowe na nawierzchnie o wymagających warunkach gruntowych i inne specjalistyczne elementy.