Producent prefabrykowanych materiałów betonowych - Veco-Bet
Veco-bet » O nas

O nas

Doświadczenie

VECO-BET posiada w swojej ofercie szeroki zakres prefabrykowanych materiałów żelbetowych oraz betonowych. Wieloletnia praktyka, pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia oraz wypracowania wiedzy koniecznej do osiągnięcia satysfakcji Klienta. Dzięki temu współpracując z nami można mieć pewność, że realizacja zamówienia będzie przebiegała w zaplanowany sposób.

Oferta produktowa

Naszą domeną są wysokiej jakości prefabrykowane elementy betonowe oraz żelbetonowe. Szczególnie specjalizujemy w materiałach do utwardzania nawierzchni do zastosowań tymczasowych lub trwałych oraz w materiałach do budowy murów oporowych, silosów, stabilizacji skarp ale również w elementach do kanalizacji i odwodnienia.

W ofercie posiadamy szereg prefabrykatów począwszy od betonowych płyt drogowych typu ciężkiego (płyty MON), poprzez materiały do utwardzania nawierzchni z powierzchnią biologicznie czynną – płyty JOMB, płyty ażurowe, kostkę betonową oraz asortyment towarzyszący tj. krawężniki, obrzeża itp., aż do elementów murów oporowych, bloków betonowych, studni kanalizacyjnych i kręgów.

Plyty drogowe, plyty zelbetowe, plyty drogowe podwojnie zbrojone, plyta drogowa betonowa zelbetowa
beton solibet
mury oporowe betonowe

Materiały na indywidualne zamówienie klienta

Lubimy wyzwania, a w szerokim portfolio naszych realizacji jest wiele ciekawych projektów na potrzeby budownictwa drogowego, przemysłowego czy deweloperskiego. Oferujemy elementy wykonane z betonu zwykłego jak i elementy ze strukturą betonu architektonicznego. Z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie jak bardzo nietypowe by nie było.

Produkcja w wielu częściach kraju

Posiadamy linie produkcyjne w kilku lokalizacjach, a także współpracujemy z innymi zakładami produkcyjnymi w kraju. Dzięki takiej formie działalności jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny na nasze produkty praktycznie w każdym rejonie kraju.
Mury oporowe_zasiek betonowy_klocki betonowe_bloki_lego
plyty betonowe
Płyty drogowe betonowe układanie_płyta drogowa MON

Oferta dogodna dla każdej branży

Nasza wieloletnia współpraca przy dużych i małych inwestycjach, nauczyła nas charakterystyki branż i specyfikacji ich potrzeb. Dlatego mamy produkty skierowane do budownictwa i do przemysłu ale też bardzo cenna jest dla nas współpraca z branżą rolniczą, charakteryzującą się bardzo restrykcyjnymi wymogami. Jakość naszych prefabrykatów betonowych, profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa obsługa każdego kontraktu, bez znaczenia na jego wielkość, wielokrotnie zaspokoiła wymagania klientów z tej branży.

Kompleksowość = wygoda

Naszych Klientów obsługujemy kompleksowo oferując materiały wraz z transportem pod wskazany adres. Dostawy organizowane są w zależności od potrzeb, wybierając najbardziej optymalną formę transportu czyli transport spedycyjny bądź własny, z rozładunkiem HDS lub bez.

Dlaczego to właśnie my?

Większość oferowanych przez nas produktów posiadamy na stanach magazynowych, dzięki czemu czas realizacji zamówień jest skrócony do minimum. Do współpracy z naszymi Klientami podchodzimy na warunkach partnerskich z założeniem długofalowej współpracy.
murki betonowe
Mury oporowe_zasiek betonowy_klocki betonowe_bloki_lego_montaż_ustawianie_hds

Doceniają nas za

Najwyższą

jakość

Terminowe

dostawy

Konkurencyjne

ceny

Fachowe

doradztwo techniczne

Pełne zaangażowanie

w realizację każdego zlecenia