Rolnictwo

Dzisiejsze nowoczesne gospodarstwa rolne to przedsiębiorstwa, na terenie których odbywa się ruch samochodowy i maszynowy. Gdzie produkcja zwierzęca i roślinna stawia określone wymagania jakościowe przed producentami prefabrykatów betonowych używanych w gospodarstwie.

Pomożemy Ci zadbać o solidność i estetykę nawierzchni wokół budynków inwentarskich, garaży, magazynów oraz budynków mieszkalnych,

solibet beton
solibet beton

Mamy również ofertę prefabrykatów betonowych przygotowaną specjalnie dla przedsiębiorstw rolniczych. Nasz asortyment ścianek oporowychtypu „L” i „T” z odpowiednimi normami szczelności i trwałości jest z powodzeniem wykorzystywany do budowy silosów na kiszonkę, przechowywania produktów sypkich.

W ofercie posiadamy też zbiorniki żelbetowe o różnej pojemności z przeznaczeniem na gnojowicę, gnojówkę, ścieki, czy po prostu zbiorniki wodne.

Realizujemy również zamówienia nietypowe na wykonanie różnego typu ramp, prefabrykowanych ścian, doków, obciążników i innych.

Wszystkie materiały produkowane są ze specjalnych mieszanek betonowych wytrzymałych na trudne warunki atmosferyczne oraz środowisko agresywne chemicznie. W efekcie nasze materiały charakteryzują się doskonałą wytrzymałością oraz dłuższą żywotnością.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Solibet dedykowaną do tej gałęzi gospodarki.